Про Компанію

OLMO Industries Ltd.

Компанія OLMO Industries Ltd. — це виробник кліматичної техніки нового покоління. Понад 15 років споживачі мають можливість створювати комфорт у своїх будинках, квартирах, офісах, за допомогою професійної кліматичної техніки OLMO. На сьогоднішній день, продукція бренду широко представлена в Україні, країнах Східної Європи та США.

Асортимент OLMO містить індустріальне, напівпромислове і побутове обладнання, для створення комфортних умов роботи та відпочинку.

Компанія фокусується на новітніх розробках, у галузі систем кондиціонування всіх типів, вентиляції, зволоження, осушення та обігріву. Стильний дизайн, компактність, висока енергоефективність і низький рівень шуму перетворюють її в ідеальний вибір, для жителів сучасного міста.

1
company3
3

НЕПОХИТНА ЦІЛЕСПРЯМОВАНІСТЬ ТА БЕСПЕРЕРВНИЙ РОЗВИТОК

Безперервний розвиток закладений в основу концепції OLMO. Кожен продукт є результатом не тільки постійних досліджень споживчого попиту і розробок досвідчених інженерів, технологів і дизайнерів, а й складних технологічних колаборацій.

Уважне вивчення тенденцій, у дизайні розумних приладів для сучасного будинку, співпраця з провідними японськими корпораціями: Toshiba, NEC, Matsushita, дозволяють створювати прилади не лише з важливими функціями, інтуїтивним управлінням і унікальним дизайном, але й використовувати яскраві та технологічні рішення, для створення комфорту, зберігаючи при цьому повагу до природних ресурсів нашої планети.

Зокрема, в кондиціонерах Olmo використовуються компресори Matsushita, Toshiba, Copeland, процесорні вузли та електронні компоненти NEC і Toshiba.

СУЧАСНИЙ ПРОДУКТ

Технічні інновації були та залишаються головним каталізатором розвитку компанії OLMO, яка ні на крок не відступає від стратегії використання провідних технологій, для створення комфортного, енергосберігаючого, надійного і зручного, в експлуатації, обладнання.

Завдяки передовим інженерним рішенням і суворій багатоступеневій системі контролю якості, OLMO створює обладнання, яке повністю відповідає всім міжнародним стандартам.

Якість продукції — один з важливих параметрів для OLMO. Для цього був створений спеціальний відділ OQMD (OLMO QUALITY MANAGEMENT DEPARTMENT).

Крім того, OQMP проводить ретельну перевірку комплектуючих, контроль всього процесу виробництва на кожному етапі та обов’язкове тестування обладнання, перед відправкою готової продукції споживачам.

2

Всі підприємства концерну пов'язані єдиною системою менеджменту і сертифіковані за стандартом ISO 9001-2011

Вся продукція підприємств промислового концерну OLMO відповідає міжнародним стандартам якості. Впровадження кращих практик, «зелені технології», застосування екологічно чистих матеріалів - ключ до успіху OMO у всьому світі.

OLMO — техніка для більшості з нас, яка відповідає найвищим стандартам якості, а ціна знаходиться на рівні масового, недорогого побутового обладнання.

Ми віримо, що клімат в оселі — це не тільки правильна температура і вологість. Це ще і правильний зовнішній вигляд, естетика і візуальна доречність, у будь-якому приміщенні.

Кожна з моделей, ТМ Olmo, зможе зайняти гідне місце в інтер’єрі будинку і радувати око своїм сучасним зовнішнім виглядом довгі роки.