Наші Технології

Інверторне керування за технологією «I-PAM»

Система з інверторним приводом має цілий ряд переваг, порівняно з системою з постійною швидкістю. Наприклад, змінна продуктивність компресора забезпечує швидке охолодження повітря, після запуску, і більш швидке досягнення встановленої температури.

При досягненні температури, система знижує швидкість компресора. Це дозволяє економити енергію, не погіршуючи умови створюваного комфорту. Більш того, привід компресора працює на постійному струмі, а значить, забезпечує ще більш високий рівень продуктивності і енергозбереження.

Так само, інверторні кондиціонери відрізняються низьким рівнем шуму і точним підтриманням температури, без коливань, що підвищує комфорт для користувача.

Завдяки впровадженню технологій управління I-PAM, інверторні кондиціонери OLMO стабільніше працюють на низьких частотах, економніше витрачають енергію і ефективніше працюють на високих частотах.

● Підвищення ефективності охолодження на 35%. Щоб забезпечити зниження температури на 5 градусів, технології I-PAM потрібно — 38 хвилин.

● За рахунок точного контролю напруги, компресор працює більш стабільно, що подовжує термін служби і знижує рівень шуму системи.

Технологія «SMART FLOW»

У цьому режимі відбувається більш рівномірна циркуляція повітря у приміщенні, що виключає можливість виникнення протягів.

Режим обігріву звичайного кондиціонера.

Гаряче повітря дме у голову, що дає відчуття дискомфорту

У режимі обігріву, теплий повітряний потік направляється, майже, вертикально вниз, для більш інтенсивного прогріву повітря у приміщенні.

Холодне повітря направлене на людину дає відчуття ознобу та визиває головний біль.

● Режим обігріву звичайного кондиціонера.

● У режимі охолодження, повітряний потік, направлений уздовж площини стелі, для більш інтенсивного охолодження повітря в приміщенні.

Унікальна технологія «180° Run Wave Inverter»

Технологія контролю потужності інвертора, за рахунок синусоїдального струму, з фазовим зрушенням у 180 градусів, підвищує швидкість і точність управління компресором. У порівнянні зі звичайною технологією, DC Inverter, вона надає наступні переваги:

● досягнення заданої температури відбувається набагато швидше, за рахунок більш широкого діапазону робочих частот;

● більш висока енергоефективність, COP ≤ 3.78

● ультранизький рівень шуму;

● зниження вібрації;

● збільшений ресурс роботи;

● можливість роботи при більш широкому діапазоні напруги і частоти струму;

● м’який старт і комфортна робота

● ефективний, у більш широкому діапазоні температур зовнішнього повітря: при роботі на обігрів — від -15 до + 43°С

Термін служби збільшується у 20 разів!

GOLDEN FLASH

Золоте покриття «Golden Flash» забезпечує стійкість поверхні до корозії і збільшує термін служби теплообмінника, протягом набагато більш тривалого періоду.

Антикорозійне покриття теплообмінника надійно захищає його від атмосферних явищ і впливів агресивного зовнішнього середовища. Спеціальний захист «Golden Flash», що застосовується як для внутрішнього, так і для зовнішнього блоків, забезпечує виняткову довговічність кондиціонера, у регіонах з підвищеною вологістю; у місцях, що піддаються впливу піску, солі, промислового диму та інших забруднюючих речовин.

Внаслідок цього, стан теплообмінника практично не змінюється, він зберігає працездатність як у нового кондиціонера, навіть при тривалій експлуатації.

високоефективні компоненти. концепція «ECO&Energy»

Спарений високотехнологічний ротаційний інверторний компресор, а також використовувані як в зовнішньому, так і у внутрішньому блоці DC-електродвигуни, забезпечують хороші експлуатаційні характеристики кондиціонера, у зимовий період, і максимальний комфорт для користувача.

Інверторне керування двигуном вентилятора

Застосування DC-інверторного управління, двигуном вентилятора, дозволяє знизити рівень шуму, точніше регулювати витрату повітря і додатково економити електроенергію.

Тиха робота - технологія «QuiTe Action»

Крім струменевих технологій, що забезпечують рівномірний і плавний розподіл повітря, в кондиціонерах також використовуються оптимізовані стабілізатори, які служать для цієї ж мети. Використання подібних засобів дозволило мінімізувати зіткнення повітряного потоку і вентилятора, а отже, знизити рівень шуму.

Технологія «Active PFC»

Технологія Active PFC (Active Power Factor Correction — перекладається як «Активна корекція фактора потужності») підвищує ефективність використання потужності до 99%, а також робить роботу компресора більш стабільною.

Режим «Magic Sleep»

При натисканні кнопки «Sleep», кондиціонер автоматично, у залежності від режиму роботи, вибере оптимальні значення температури повітря і швидкості вентилятора.

Режим обігріву

Режим охолодження

Широкий робочий діапазон

Використання новітніх розробок дозволило розширити діапазон робочих температур інверторних кондиціонерів OLMO. Тепер, ефективна робота обладнання, на обігрів, можлива при низьких зовнішніх температурах (до -25° С).

Подуктивність, при низькій зовнішній температурі, дивіться в технічних характеристиках

ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ КЛАСУ «А» І ВИЩЕ

У електроприладах, ефективність використання енергії позначається класами — буквами латинського алфавіту A, B, C, D, E, F, G. Клас «A» має найнижче енергоспоживання, відповідно клас G витрачає електрики більше інших.

Усі побутові прилади в Україні, потужністю до 12 кВт, маркуються спеціальною етикеткою, на якій вказано рівень енергоспоживання, придбаного устаткування.

У всіх побутових моделях кондиціонерів OLMO досягнута енергоефективність класу «А».

Функція
«WI-FI Ready»

За допомогою модуля WI-FI, управляти кондиціонером стало зручно і просто. Тепер ви можете налаштувати оптимальну температуру у вашому будинку, навіть перебуваючи за його межами, за допомогою смартфона.

Функція «WI-FI Ready» дозволяє підключити до модуля, що знаходиться всередині кондиціонера, спеціальний модем, за допомогою USB роз’єму. Модем нагадує зовнішнім виглядом звичайну флешку — Connect Life. Він продається окремо і вказується в комплектації як ОПЦІЯ.

Придбати
модем

Після підключення модуля, вам буде необхідно активувати його з пульта дистанційного керування, встановити мережеві настройки і завантажити на ваш смартфон спеціальну програму з Play Market або App Store. Після чого, ви зможете управляти кондиціонером з будь-якого гаджета, смартфона або планшета.

Можете завантажити додаток, за допомогою QR Кода

Ви отримаєте можливість керувати усіма функціями кондиціонера, з будь-якої точки світу, при наявності інтернету, оскільки ваш гаджет буде дублювати можливості пульта дистанційного керування.