Корисні Функції

автоматичне Розморожування «Smart Defrost»

У режимі обігріву при температурі зовнішнього повітря нижче + 5° С включається система авторазморозки: прилад працює 5-10 хвилин в режимі охолодження без включення вентилятора внутрішнього блоку, теплообмінник зовнішнього блоку нагрівається і відтає.

антикорозійне покриття «GOLDEN FLASH»

Теплообмінники моделей покриті спеціальним антикорозійним покриттям Golden Flash. Це значно покращує ефективність теплообміну і в 3-5 разів збільшує термін служби приладів.

детектор витоку фреону

Захищає компресор від пошкодження в разі розгерметизації системи.

ФУНКЦіЯ «I FEEL»

Контролює температуру безпосередньо поруч з користувачем. У пульті дистанційного управління встановлений температурний датчик, який контролює температуру на необхідному рівні;

R32 — ECO Security

Холодоагент R32 захищає озоновий шар. Він більш екологічний і енергозберігаючий, за рахунок чого впроваджується нова ідея захисту навколишнього середовища. У кондиціонері OLMO застосовується R32, щоб не завдати шкоди екології.

Авторестарт «Reload»

У разі відключення електроенергії або різких стрибків напруги в мережі кондиціонер автоматично збереже свої налаштування, а потім відновить роботу в заданому режимі.

Функція «Dry Air»

Незалежна функція осушення може зберегти вашу одяг сухий, навіть якщо погода стає вологою, таким чином, звільняючи вас від зайвих турбот.

Функція «Stop-cold»

У режимі обігріву, швидкість вентилятора регулюється, в залежності від температури теплообмінника. Тільки тоді, коли теплообмінник досить теплий, поперечний вентилятор починає працювати, запобігаючи різкий обдув холодним повітрям.

Функція «Сlever Timer»

Оснащений функцією таймера 24год/12год включення/вимикання.

Режим «Hi power»

Ця функція забезпечує моментальне досягнення потрібної температури в приміщенні, що обслуговується. При запуску режиму «Hi Power» кондиціонер на протязі 15 хвилин буде працювати в інтенсивному режимі і швидко охолодить або зігріє повітря в кімнаті.

комплекс самодіагностики «Auto-Guard»

З автоматичним захистом від некоректних дій користувача, помилки будуть виявлені платою і відображені на LED екрані внутрішнього блоку. Ваш кондиціонер продовжить роботу після установки правильних параметрів.

Просте Обслуговування сітчастого фільтра «Wonder Service»

Сітчастий AD-фільтр може бути легко вилучено та очищений. Це гарантує здорову атмосферу в вашому приміщенні.

Режим «AUTO»

При активації даного режиму інтелектуальна система автоматично буде перемикати кондиціонер на обігрів, охолодження або сушку, скануючи поточні температурні характеристики в приміщенні, що обслуговується. Користувачеві необхідно лише встановити необхідну температуру за допомогою пульта дистанційного керування.

Функція «Clean Inside»

При відключенні кондиціонера вентилятор продовжує працювати деякий час, осушуючи і очищаючи внутрішні частини приладу, що запобігає утворенню бактерій і цвілі.

Дисплей «Enigma Lights»

Холодоагент R32 захищає озоновий шар. Він більш екологічний і енергозберігаючий, за рахунок чого впроваджується нова ідея захисту навколишнього середовища. У кондиціонері OLMO застосовується R410a, щоб не завдати шкоди екології.

мідна трубка «Top class»

Мідна трубка має нову оптимізовану трапецієвидну внутрішню різьбу. Область теплообміну збільшена, ефективність теплообміну поліпшена і ефективність охолодження і обігріву значно зростає.

Розробка «Pipe Twins»

Ліве і праве відведення дренажу - дана функція, а також удосконалена технологічна особливість кондиціонера дозволяє проводити установку навіть в тих приміщеннях, де є проблеми з нестачею вільного простору або неправильної плануванням, в кілька разів спрощуючи процес введення в експлуатацію.

Можливість дистанційного керування кондиціонером завдяки Wi-Fi модулю.

Просте налаштування Wi-Fi функції дає змогу швидко активувати керування через Wi-Fi звичайному користувачеві кондиціонера без сторонньої допомоги спеціалістів.